Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Farské oznamy

PORIADOK BOHOSLUŽIEB

Dátum

Liturgický kalendár

Čas

Bohoslužby – úmysly

Utorok

16.10.

Sv. Gál, kňaz

17.30

+ Ondrej a Anna Kohároví a syn Miroslav

Streda

17.10.

Sv. Ignác Antiochijský, biskup a mučeník

17.30

+ Miroslav Trnavský a zosnulí z jeho rodiny

Štvrtok

18.10.

Sv. Lukáš, evanjelista, sviatok

17.30

+ Ján Biba

Piatok

19.10.

Sv. Pavol z Kríža, kňaz

17.30

+ Michal a Rozália Dibdiakoví

Sobota

20.10.

Spomienka Panny Márie v sobotu

07.00

+ Jozef a Anastázia Nepšinskí

Nedeľa

21.10.

Dvadsiata deviata nedeľa v cezročnom období

08.00

+ Tomáš a Jana Boháčikoví

11.00

Za Boží ľud


 

OZNAMY

Upratovanie kostola: majú ulice Píla + Rohozná – poďakovanie;

Dary na kostol: + Adolf Kubizniak z pozostalosti + Antona Kubizniaka 1850 € – Pán Boh zaplať!

Oznamy:

1. Na budúcu nedeľu 21.10. bude zbierka na misie;

2. Zajtra, t.j. 15.10. v pondelok, budú rekolekcie Breznianskeho a Hronského dekanátu v Heľpe, začnú sv. omšou o 09.30 hod.

3. Stretnutie Farskej rady bude dnes o 18.00 hod. na fare.

Vyhlásenie najvyšších predstaviteľov kresťanských cirkví v Slovenskej republike k tzv. Istanbulskému dohovoru;

Apoštolská Penitenciária: Korunka Božieho milosrdenstva;

 


 

LITURGIA HODÍN


 

Rozpis celodennej diecéznej poklony vo farnostiach na okolí

Bacúch                            03.01.  26.04.  17.08.

Beňuš                              05.01.  28.04.  19.08.

Brezno – Mazorníkovo    10.01.  03.05.  24.08.  09.12.

Brezno – Mesto               11.01.  04.05.  25.08.  10.12.

Červená Skala                 14.01.  07.05.  28.08.

Čierny Balog                    15.01.  08.05.  29.08.  11.12.

Čierny Balog – Dobroč     20.01.  13.05.  03.09.

Heľpa                                30.01.  23.05.  13.09.  15.12.

Hronec                              07.02.  31.05.  21.09.

Lom nad Rimavicou          19.02.  12.06.  03.10.

Lopej                                 20.02.  13.06.  04.10.

Michalová                         26.02.  19.06.  10.10.  22.12.

Mýto pod Ďumbierom       03.03.  24.06.  15.10.

Nemecká                          05.03.  26.06.  17.10.

Podbrezová                      11.03.  02.07.  23.10.

Pohorelá                           13.03.  04.07.  25.10.  23.12.

Pohronská Polhora        14.03.  05.07.  26.10.  25.12.

Polomka                            15.03.  06.07.  27.10.  26.12.

Predajná                            19.03.  10.07.  31.10.

Valaská                              16.04.  07.08.  28.11.

Závadka nad Hronom        22.04.  13.08.  04.12.


 


Úvodná stránka