Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Farské oznamy

PORIADOK BOHOSLUŽIEB

Dátum

Liturgický kalendár

Čas

Bohoslužby – úmysly

Pondelok

20.08.

Sv. Bernard, opát a učiteľ Cirkvi

17.30

+ Emília a Ján Nepšinskí a ostatní zosnulí z ich rodiny

Utorok

21.08.

Sv. Pius X., pápež

17.30

+ Anton a Františka Adamekoví a Judita Valigurová

Streda

22.08.

Spomienka Panny Márie Kráľovnej

07.00

+ František a Patrik Adamekoví

Štvrtok

23.08.

Sv. Ružena Limská, panna

07.00

+ Július a Anna Nepšinskí

Piatok

24.08.

Sv. Bartolomej, apoštol, sviatok

17.30

Na úmysel darcu

Sobota

25.08.

Spomienka Panny Márie v sobotu

07.00

+ Miroslav Nepšinský a Slavomír a Dušan Kubizniakoví

Nedeľa

26.08.

Dvadsiata prvá nedeľa v cezročnom období

08.00

+ Ábel a Margita Pindiakoví

11.00

Za Boží ľud


 

OZNAMY

Upratovanie kostola: má ulica Bániky – poďakovanie;

Oznamy: Dnes bude zbierka na potreby nášho kostola a našej farnosti do schránky na to určenej.

Vyhlásenie najvyšších predstaviteľov kresťanských cirkví v Slovenskej republike k tzv. Istanbulskému dohovoru;

Apoštolská Penitenciária: Korunka Božieho milosrdenstva;

 


 

LITURGIA HODÍN


 

Rozpis celodennej diecéznej poklony vo farnostiach na okolí

Bacúch                            03.01.  26.04.  17.08.

Beňuš                              05.01.  28.04.  19.08.

Brezno – Mazorníkovo    10.01.  03.05.  24.08.  09.12.

Brezno – Mesto               11.01.  04.05.  25.08.  10.12.

Červená Skala                 14.01.  07.05.  28.08.

Čierny Balog                    15.01.  08.05.  29.08.  11.12.

Čierny Balog – Dobroč     20.01.  13.05.  03.09.

Heľpa                                30.01.  23.05.  13.09.  15.12.

Hronec                              07.02.  31.05.  21.09.

Lom nad Rimavicou          19.02.  12.06.  03.10.

Lopej                                 20.02.  13.06.  04.10.

Michalová                         26.02.  19.06.  10.10.  22.12.

Mýto pod Ďumbierom       03.03.  24.06.  15.10.

Nemecká                          05.03.  26.06.  17.10.

Podbrezová                      11.03.  02.07.  23.10.

Pohorelá                           13.03.  04.07.  25.10.  23.12.

Pohronská Polhora        14.03.  05.07.  26.10.  25.12.

Polomka                            15.03.  06.07.  27.10.  26.12.

Predajná                            19.03.  10.07.  31.10.

Valaská                              16.04.  07.08.  28.11.

Závadka nad Hronom        22.04.  13.08.  04.12.


 


Úvodná stránka