Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Farské oznamy

PORIADOK BOHOSLUŽIEB

Dátum

Liturgický kalendár

Čas

Bohoslužby – úmysly

Pondelok

12.02.

Votívna o Najsvätejšej Trojici

17.30

+ Alexander Vlček a Peter Nepšinský

Utorok

13.02.

Votívna o sv. anjeloch

07.00

+ Irena, Bernard, Miroslav a Jaroslav

Streda

14.02.

Popolcová streda, začiatok pôstneho obdobia

17.30

+ Elena Veverková

Štvrtok

15.02.

Féria v pôstnom období

17.30

+ Adam a Kristína Dučiakoví

Piatok

16.02.

Féria v pôstnom období

17.30

+ zomrelí z rodín Oceľovej, Krupovej a Vraniakovej

Sobota

17.02.

Siedmi svätí zakladatelia Rehole služobníkov Panny Márie

07.00

+ Stanislav Boháčik a rodičia Tomáš a Johana

Nedeľa

18.02.

Prvá pôsta nedeľa

08.00

+ Ján Kovács

11.00

Za Boží ľud


 

OZNAMY

Upratovanie kostola: má ruža č. 9. – Matilda Nepšinská – poďakovanie;

Oznamy:

1. Stretnutie prvoprijímajúcich detí a aspoň jedného z ich rodičov bude 09.03.2018 v piatok o 16.00 hod. v kostole;

2. 24.02. v sobotu budú voliť matky ruží horliteľ/a/ku ružencového bratstva na fare po sv. omši – kto môže byť volený: člen živého ruženca a dosiahol doplnený vek 18 rokov;

3. Na Popolcovú stredu je deň pokánia v celej Cirkvi, prísny pôst a zdržovanie sa mäsitého pokrmu, ktoré sa nemôžu nahradiť iným skutkom pokánia;

4. Na budúcu nedeľu 18.02. bude zbierka na charitu;

5. Duchovná služba v NsP v Brezne prebieha takto: 14.30 – sviatosť zmierenia po oddeleniach, 15.00 – Korunka k Božiemu milosrdenstvu – laici, 15.15 – sv. omša.

 -  Apoštolská Penitenciária: Korunka Božieho milosrdenstva;

 


 

LITURGIA HODÍN


 

Rozpis celodennej diecéznej poklony vo farnostiach na okolí

Bacúch                            03.01.  26.04.  17.08.

Beňuš                              05.01.  28.04.  19.08.

Brezno – Mazorníkovo    10.01.  03.05.  24.08.  09.12.

Brezno – Mesto               11.01.  04.05.  25.08.  10.12.

Červená Skala                 14.01.  07.05.  28.08.

Čierny Balog                    15.01.  08.05.  29.08.  11.12.

Čierny Balog – Dobroč     20.01.  13.05.  03.09.

Heľpa                                30.01.  23.05.  13.09.  15.12.

Hronec                              07.02.  31.05.  21.09.

Lom nad Rimavicou          19.02.  12.06.  03.10.

Lopej                                 20.02.  13.06.  04.10.

Michalová                         26.02.  19.06.  10.10.  22.12.

Mýto pod Ďumbierom       03.03.  24.06.  15.10.

Nemecká                          05.03.  26.06.  17.10.

Podbrezová                      11.03.  02.07.  23.10.

Pohorelá                           13.03.  04.07.  25.10.  23.12.

Pohronská Polhora        14.03.  05.07.  26.10.  25.12.

Polomka                            15.03.  06.07.  27.10.  26.12.

Predajná                            19.03.  10.07.  31.10.

Valaská                              16.04.  07.08.  28.11.

Závadka nad Hronom        22.04.  13.08.  04.12.


 


Úvodná stránka